Wydrukuj tę stronę
czwartek, 15 październik 2015 13:09

Rafał Ziemkiewicz: Ten atak jest już nudny

Napisał
 • wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę
 • Komentarze::DISQUS_COMMENTS
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Jarosław Kaczyńki Jarosław Kaczyńki

"Super Express": - Czy kipi pan z oburzenia po słowach Jarosława Kaczyńskiego o tym, że uchodźcy przywleką nam pasożyty i ameby?

Rafał Ziemkiewicz w rozmowie z Przemysławem Harczukiem dla se.pl

- To jest od lat grana melodia pt: a co on powiedział, jak to strasznie Kaczyński powiedział, wielkie media wsłuchane są w to, czy Kaczyński czasem nie powiedział czegoś faszystowskiego itp. - Jak zwykle różne misiaczki z TVN i "Gazety Wyborczej" latają i starają się między jednym i drugim przecinkiem wyrwać coś z wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego po to, by chodzić potem po mediach i opowiadać, co też takiego strasznego ten Kaczyński powiedział.

Cztery lata temu oburzenie wywołały słowa o tym, że Angela Merkel zawdzięcza karierę związkom ze Stasi. A jakiś czas później w Niemczech ukazała się książka, która dokładnie potwierdziła słowa prezesa Kaczyńskiego.

 Rafał Ziemkiewicz dla se.pl

 Pełna treść wywiadu: Ten atak jest już nudny

 

Czytany 4109 razy

Artykuły powiązane

 • Koalicja Obciachu Koalicja Obciachu

  Stronnicy "opozycji totalnej" muszą mieć doprawdy niezwykle mocne mięśnie powiek.

 • Nowy rok, stary magiel Nowy rok, stary magiel

  Coraz trudniej, wyznam z Nowym Rokiem, zmusić mi się do komentowania polskiego życia politycznego (z zachodnim zresztą nie jest lepiej, ale to mnie aż tak nie wkurza). 

 • Medialne ogony merdają swymi psami Medialne ogony merdają swymi psami

  Rozmawiałem kiedyś z Władysławem Frasyniukiem - wiem, że brzmi to nieprawdopodobnie, ale, naprawdę, sięgam pamięcią takich czasów, kiedy z ludźmi dziś już kompletnie oszalałymi z nienawiści do PiS dało się normalnie rozmawiać.

 • Bzdury, które zachwyciły Obamę Bzdury, które zachwyciły Obamę

  "Gazeta Wyborcza" zamieściła "duszosczypatielnyj" tekst Anny Applebaum "Kto mi ukradł przyjaciół", reklamowany jako "brawurowy esej, który zachwycił Baracka Obamę".

 • Tęczowe hieny Tęczowe hieny

  Czternastoletni uczeń popełnił samobójstwo. Straszna sprawa. Każdy, kto ma dzieci, rodzinę, albo przynajmniej odrobinę empatii i przyzwoitości, uszanowałby ból jego najbliższych.