Wydrukuj tę stronę
czwartek, 03 marzec 2016 13:01

Walka Lucusia

Napisał
 • wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę
 • Komentarze::DISQUS_COMMENTS
Oceń ten artykuł
(6 głosów)

Portal Gazeta.pl z nieskrywaną radością poinformował na czołówce, że podczas wręczenia Telekamer bezlitośnie żartowano sobie z rządu. Jak jeszcze nigdy na Telekamerach, a bodaj jeszcze nigdy w TVP.

Schadenfreude redaktorów z Czerskiej, że satyrycy dali popalić znienawidzonemu rządowi PiS, musiała być naprawdę wielka, skoro dając jej upust, nie zauważyli nawet, że z wielkiej radości palą własną narrację. Przecież w TVP nie ma wolności słowa! 
(...)

Gdy Ziemiec wychodził na scenę, jakiś skryty w mroku partyzant wydał z siebie okrzyk „kłamca!”. Okrzyk ten utonął w oklaskach, które powitały prezentera – ani specjalnie mniejszych, ani większych niż w przypadku większości pojawiających się na scenie – ale kto miał go usłyszeć, ten usłyszał. I niemal natychmiast dowiedziałem się z lewego Twittera, że Ziemiec został wygwizdany (!) i krzyczano na niego „kłamca”. Po czym powtórzyły to lewe portale, z wyżej wymienionym na czele. 

Całość na dorzeczy.pl

 

Czytany 5447 razy

Artykuły powiązane

 • PiS w szczycie potęgi PiS w szczycie potęgi

  Sztuka życia, jak uczyli stoicy (a do dziś niczego mądrzejszego niż stoicyzm ludzkość nie wymyśliła) zasadza się na umiejętności oddzielenia rzeczy ważnych od rzeczy nieważnych. Na tych ważnych trzeba się skupić, nieważnymi nie zawracać sobie głowy.

 • Bunt średniaków Bunt średniaków

  W jutrzejszej "Rzeczpospolitej" (jutrzejszej dla kupujących w kiosku, prenumeratorzy i redakcje dostają weekendowe wydanie już w piątek, stąd piszę ten tekst) ukaże się artykulik Krzysztofa Ziemca. Prosty i dobitny, pod nieco przydługim, ale od razu wyjaśniającym intencje autora tytułem: „Dobra zmiana hoduje tępych koniunkturalistów”.

 • Czas reprymendy - Odliczanie Wyborcze Ziemkiewicza Czas reprymendy - Odliczanie Wyborcze Ziemkiewicza

  Kukiz i Korwin w jednym stali domu. W trakcie debaty spijali sobie z dzióbków "jak słusznie powiedział pan Janusz", "zgadzam się całkowicie z panem Pawłem" dlaczego do ciężkiej nie wystawili wspólnej listy? Zmiana konstytucji z formacją która dostała 15% byłaby prosta. Droga do rozbicia systemu otwarta.